Producent łożysk kulkowych i wałeczkowych

Twoje niezawodne rozwiązania łożysk

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŁożysko wałeczkowe wzdłużne

Łożyska kulkowe wzdłużne pompy Łożyska kulkowe wzdłużne NSK ISO TS Standard

otrzymaliśmy i zainstalowaliśmy łożyska, nie jestem metalurgiem, jednak obok siebie łożysko wygląda tak samo dobrze jak łożysko Koyo.

—— Frank Summa

Zamówiłem 6204-2RS, 10 000 sztuk z fabryki w zeszłym miesiącu, jego miłe doświadczenie, 6204 to nasze regularne zapotrzebowanie na łożysko, w przyszłym miesiącu zamówię 6204,6204 sztuk.

—— Wilson.SH

dzięki za twoje jakościowe łożyska, możesz zaoszczędzić nasz koszt za 50% niż kiedykolwiek wcześniej, mam nadzieję, że Twoja firma będzie mogła produkować lepsze łożyska w przyszłości.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Łożyska kulkowe wzdłużne pompy Łożyska kulkowe wzdłużne NSK ISO TS Standard

Chiny Łożyska kulkowe wzdłużne pompy Łożyska kulkowe wzdłużne NSK ISO TS Standard dostawca
Łożyska kulkowe wzdłużne pompy Łożyska kulkowe wzdłużne NSK ISO TS Standard dostawca Łożyska kulkowe wzdłużne pompy Łożyska kulkowe wzdłużne NSK ISO TS Standard dostawca Łożyska kulkowe wzdłużne pompy Łożyska kulkowe wzdłużne NSK ISO TS Standard dostawca

Duży Obraz :  Łożyska kulkowe wzdłużne pompy Łożyska kulkowe wzdłużne NSK ISO TS Standard

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: NSK
Orzecznictwo: ISO9001/TS16949
Numer modelu: 29412E

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pojedyncze pudełko, a następnie umieścić w pudełku kartonowym lub drewnianym
Czas dostawy: 5 dni po potwierdzeniu
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply: 500 szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wymiar: 60 × 130 × 42 mm Waga: 2,6 kg
Klatka szybowa: Wciśnięta stal Smarowanie: Smarowanie olejem
Rolling Element: Walce stalowe Pochodzenie: NSK Japonii
High Light:

high speed thrust bearing

,

radial thrust bearing

Łożysko baryłkowe oporowe NSK 29412E Łożysko 60 × 130 × 42 mm stosowane w pompach odśrodkowych

Łożysko walcowe z dużym obciążeniem NSK 29412E Łożysko to jeden rodzaj konstrukcji łożyska walcowego wzdłużnego. Jego wymiary to 60 × 130 × 42 mm, waga 2,6 kg, materiał jest wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej, ten projekt można rozdzielić. Pierścień łożyskowy z rolkami i zespołem koszy może być oddzielony od drugiego pierścienia, więc ten rodzaj łożyska jest taki sam w przypadku łożyska stożkowego jednorzędowego, jak również łożysk walcowych. ale sferyczne łożysko oporowe może przenosić dużą pojemność niż łożyska stożkowe.

Łożysko baryłkowe wzdłużne NSK 29412E Łożysko, normalnie zwane NSK Łożysko baryłkowe wzdłużne, od jego nazwy widzimy, że sferyczne łożysko walcowe jest tej samej konstrukcji z łożyskiem kulistym wzdłużnym, w wersji E okazały się bardzo skuteczne w przypadku dużych obciążeń osiowych obecne i istnieje potrzeba skompensowania ugięć wału i / lub niewspółosiowości gniazd łożysk.

Łożysko baryłkowe oporowe NSK 29412E Łożysko

Główne wymiary 60 × 130 × 42 mm
Waga 2,6 kg
Podstawowa obciążalność dynamiczna-C 390 kN
Podstawowa ocena obciążenia statycznego-Co 915 kN
Ograniczenie obciążenia zmęczeniowego-Pu 114 kN
Prędkość odniesienia 2800 r / min
Ograniczenie prędkości 5000 r / min

Zalety łożyska baryłkowego łożyska oporowego NSK 29412E Łożysko

• Wyższa wydajność łożyskowania: ponad dwukrotnie dłuższy okres trwałości dzięki podstawowym dynamicznym obciążeniom znamionowym, które są nawet o 30% wyższe niż wcześniej, wyższy współczynnik bezpieczeństwa obciążenia statycznego z powodu podstawowych znamionowych obciążeń statycznych o prawie 10% wyższych, mniejsze zużycie dzięki ulepszonej powierzchni jakość i optymalne tworzenie filmu smarowego, większa prędkość dzięki zmniejszonemu tarciu i temperaturze roboczej, a także specjalne konstrukcje klatek.

Wszystko to jest możliwe dzięki dłuższym elementom tocznym, zoptymalizowanej geometrii styku i kinematyki łożyska, ulepszonym powierzchniom partnerów do walcowania, aby uzyskać zoptymalizowany film środka smarnego, klatkom z lepszym prowadzeniem rolek i smarem, a także dokładniejszym wymiarom i tolerancjom pracy.

Łożysko baryłkowe wzdłużne NSK 29412E Łożysko wykonane jest z wysokiej jakości stali chromowanej, tłoczonej stalowej klatki i super szlifujących rolek, każdy wewnętrzny pierścień i zewnętrzny pierścień łożyska NSK 29412E mogą być wymieniane, dzięki czemu XRB (producent łożysk Chin) może wytwarzać bardzo wysokie Wysokiej jakości łożyska wałeczkowe dla swoich klientów, duże zapasy i zaawansowana produkcja łożysk mogą zaspokoić Twoje zapotrzebowanie na szybką dostawę i wysoką jakość. Łożyska baryłkowe wzdłużne mogą być wytłaczane z koszykiem stalowym i klatką mosiężną w zależności od konkretnych zastosowań.

Zastosowanie łożyska baryłkowego w łożysku oporowym NSK 29412E

XRB jest producentem łożysk, eksporterem, dostawcą w Chinach, może dostarczyć łożysko NSK 29412E, Nasza duża ilość Łożysko wału kulkowego wzdłużne może zaspokoić Twoje potrzeby w dobrej jakości i szybkiej dostawie, Można również znaleźć łożysko FAG 29412-E1, inne typy i markowe łożysko wałeczkowe. podobnie jak FAG, NTN, NKE, ZWZ, NACHI, TIMKEN. Zaakceptowaliśmy DHL, FEDEX, TNT express dla małych zamówień i zamówień próbek, również transport By AIR lub By Sea, Pociągiem są wszystkie dostępne. W związku z tym możemy wysłać wysokiej jakości łożysko 29420E do twojego biura po raz pierwszy.

Szczegóły kontaktu
Liaocheng Explorer Bearing Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +8615192175575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)