Producent łożysk kulkowych i wałeczkowych

Twoje niezawodne rozwiązania łożysk

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyBlok łożyska z poduszką

Łożyska blokowe P205 High Speed ​​Pillow do przetwarzania i pakowania napojów

otrzymaliśmy i zainstalowaliśmy łożyska, nie jestem metalurgiem, jednak obok siebie łożysko wygląda tak samo dobrze jak łożysko Koyo.

—— Frank Summa

Zamówiłem 6204-2RS, 10 000 sztuk z fabryki w zeszłym miesiącu, jego miłe doświadczenie, 6204 to nasze regularne zapotrzebowanie na łożysko, w przyszłym miesiącu zamówię 6204,6204 sztuk.

—— Wilson.SH

dzięki za twoje jakościowe łożyska, możesz zaoszczędzić nasz koszt za 50% niż kiedykolwiek wcześniej, mam nadzieję, że Twoja firma będzie mogła produkować lepsze łożyska w przyszłości.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Łożyska blokowe P205 High Speed ​​Pillow do przetwarzania i pakowania napojów

Chiny Łożyska blokowe P205 High Speed ​​Pillow do przetwarzania i pakowania napojów dostawca
Łożyska blokowe P205 High Speed ​​Pillow do przetwarzania i pakowania napojów dostawca Łożyska blokowe P205 High Speed ​​Pillow do przetwarzania i pakowania napojów dostawca

Duży Obraz :  Łożyska blokowe P205 High Speed ​​Pillow do przetwarzania i pakowania napojów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: NSK
Orzecznictwo: ISO9001/TS16949
Numer modelu: UCP205

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pojedyncze pudełko, a następnie umieścić w pudełku kartonowym lub drewnianym
Czas dostawy: 5 dni po potwierdzeniu
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply: 5000 szt. / Miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wymiar: 25 × 71 × 140 × 38mm Waga: 0,8 kg
Łożysko: UC205 Obudowa: P205
Materiał obudowy: Żeliwo Element łożyska: Stalowa piłka
High Light:

flange block mounted bearing

,

pillar block bearings

Bloczki żeliwne Łożyska blokowe łożyska NSK UCP205 Łożysko to jeden rodzaj konstrukcji łożysk kulkowych. składa się z łożysk ślizgowych blokujących UC205 i bloków poduszek P205. Jego wymiary to 25 × 71 × 140 × 38mm, to znaczy rozmiar wału 25mm, wysokość zespołów łożyskowych to 71mm, długość 140mm, szerokość obudowy to 38mm, waga to 0,8kg, materiał poduszki Łożysko bloku UC205 jest wykonane z wysokiej jakości stali chromowanej, a materiał bloku poduszkowego P205 to żeliwo, seria UCP to nie tylko łożyska z poduszką blokową, ale także obudowa UCT, obudowa UCF, obudowa UCFL, obudowa UCPA, obudowa UCPH, UCHA Obudowa serii i tak dalej.

Jednostki łożyskowe NSK UCP205 ma połączenie żeliwnej obudowy bloku poduszkowego z urządzeniem zapobiegającym obrotowi z samoczynnym ustawianiem i blokującym stalowym łożyskiem z blokadą śrubową ze slingowym uszczelnieniem. Ta specyficzna jednostka to standardowe łożysko ślizgowe z szerokim pierścieniem wewnętrznym i dwoma śrubami ustalającymi oraz żeliwnym urządzeniem ze standardową podstawą do wysokości środkowej ze smarowniczką.


Jednostki łożyskowe NSK UCP205 jest wyposażony w dwie specjalnie zaprojektowane śruby ustalające, które są umieszczone w wewnętrznym pierścieniu łożyska kulkowego, aby zablokować i dołączyć do wału.

Powszechnie stosowane jednostki łożyskowe NSK UCP205 to: rolnictwo, motoryzacja, budownictwo, pompy, urządzenia produkcyjne, artykuły sportowe i konsumenckie, zespoły przenośników i wentylatorów, maszyny rolnicze, urządzenia grzewczo-wentylacyjne, młyny paszowe, ekonomiczne rozwiązania łożyskowe i wiele innych urządzeń przemysłowych.

Żeliwne łożyska z poduszką blokową UCP205

Główne wymiary 25 × 71 × 140 × 38mm
Waga 0,8 kg
Podstawowa obciążalność dynamiczna-C 0 kN
Podstawowa ocena obciążenia statycznego-Co 0 kN
Ograniczenie obciążenia zmęczeniowego-Pu 0 kN
Prędkość odniesienia 0 r / min
Ograniczenie prędkości 0 r / min

Jednostki łożyskowe NSK UCP205 z pokrywą składają się ze standardowego zespołu łożyskowego i zewnętrznego pokrycia, co zapewnia dodatkową ochronę przed kurzem. Szczególną uwagę poświęcono jego konstrukcji w odniesieniu do pyłoszczelności. Urządzenia uszczelniające znajdują się zarówno w łożysku, jak i obudowie, dzięki czemu urządzenia tego typu działają zadowalająco nawet w tak niekorzystnych środowiskach, jak młyny do mąki, huty stali, odlewnie, galwanizatory i zakłady chemiczne, w których wytwarzany jest nadmierny kurz i / lub ciecze. używany . Doskonale nadają się również do użytku na zewnątrz, gdzie nieuniknione są kurz i deszcz oraz w ciężkich maszynach przemysłowych, takich jak sprzęt budowlany i transportowy.

Zastosowanie jednostek łożyskowych blokowych NSK UCP205

-- Maszyny rolnicze,

-- Sprzęt budowlany,

- Systemy przenośników,

- Maszyny włókiennicze i wentylatory

- Maszyny do żywności

- Przetwarzanie i pakowanie napojów.

XRB jest producentem łożysk, eksporterem, dostawcą w Chinach, może dostarczyć jednostkę łożyskową NSK UCP205, nasze łożyska wielkowymiarowe łożyska blokowe Zapasy mogą zaspokoić twoje potrzeby z dobrą jakością i szybką dostawą, również możesz znaleźć łożysko FAG UCP205, drugi typ i markowe łożysko wałeczkowe. podobnie jak FYH, NSK, FAG, NTN, NKE, ZWZ, TIMKEN. Zaakceptowaliśmy DHL, FEDEX, TNT express do zamówień na małe zamówienia i próbki, również transport By AIR lub By Sea, pociągiem są dostępne. Jeśli chcesz, możemy dostarczyć wysokiej jakości łożysko NSK UCP205 do twojego biura po raz pierwszy.

Szczegóły kontaktu
Liaocheng Explorer Bearing Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +8615192175575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)