Producent łożysk kulkowych i wałeczkowych

Twoje niezawodne rozwiązania łożysk

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŁożyska ślizgowe zwykłe i końcówki drążków

INA GE25ES-2RS Łożyska ślizgowe przegubowe poprzeczne 25 × 42 × 20 mm do budowy

otrzymaliśmy i zainstalowaliśmy łożyska, nie jestem metalurgiem, jednak obok siebie łożysko wygląda tak samo dobrze jak łożysko Koyo.

—— Frank Summa

Zamówiłem 6204-2RS, 10 000 sztuk z fabryki w zeszłym miesiącu, jego miłe doświadczenie, 6204 to nasze regularne zapotrzebowanie na łożysko, w przyszłym miesiącu zamówię 6204,6204 sztuk.

—— Wilson.SH

dzięki za twoje jakościowe łożyska, możesz zaoszczędzić nasz koszt za 50% niż kiedykolwiek wcześniej, mam nadzieję, że Twoja firma będzie mogła produkować lepsze łożyska w przyszłości.

—— Jan

Im Online Czat teraz

INA GE25ES-2RS Łożyska ślizgowe przegubowe poprzeczne 25 × 42 × 20 mm do budowy

Chiny INA GE25ES-2RS Łożyska ślizgowe przegubowe poprzeczne 25 × 42 × 20 mm do budowy dostawca

Duży Obraz :  INA GE25ES-2RS Łożyska ślizgowe przegubowe poprzeczne 25 × 42 × 20 mm do budowy

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: NIEMCY
Nazwa handlowa: INA
Orzecznictwo: ISO9001/TS16949
Numer modelu: GE25ES-2RS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pojedyncze pudełko, a następnie umieścić w pudełku kartonowym lub drewnianym
Czas dostawy: 5 dni po potwierdzeniu
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply: 2000 sztuk/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wymiar: 25 × 42 × 20 mm Waga: 0,12 kg
Klatka szybowa: Bez klatki Smarowanie: Smarowanie olejem
Rolling Element: Bez toczących się elementów Funkcja: duże obciążenia statyczne
materiał: Stal chromowana Przeznaczenie: GE25ES-2RS
High Light:

metric rod end bearings

,

threaded rod end bearings

Łożysko ślizgowe sferyczne promieniowe INA GE25ES-2RS Łożysko 25 × 42 × 20 mm stosowane w budownictwie

Łożysko kulkowe zwykłe promieniowe Łożysko INA GE25ES-2RS jest rodzajem konstrukcji łożyska. Ale tego rodzaju łożyska różnią się w zależności od typu łożysk tocznych, które wskazaliśmy. Łożysko ślizgowe zwykłe INA GE25ES-2RS Łożyska nie są łożyskami tocznymi, które nie mają klatki, stalowych kulek ani rolek. Jego wymiar to 25 × 42 × 20mm, waga 0,12 kg, materiał jest wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej i jest hartowany w całości. łożyska mają pierścień wewnętrzny i zewnętrzny, otwór smarowania i rowek. może być otwartą konstrukcją, a także może być uszczelką z podwójną wargą lub potrójną wargą o dużej wytrzymałości.

Łożysko ślizgowe przegubowe Łożysko ślizgowe INA GE25ES-2RS są kulistymi łożyskami ślizgowymi, podstawowy typ składa się z pierścieni wewnętrznych i zewnętrznych, które mają sferyczną powierzchnię ślizgową. Łożyska ślizgowe sferyczne składają się głównie z pierścienia wewnętrznego z zewnętrzną kulistą powierzchnią i zewnętrznego pierścienia z wewnętrzną sferyczną powierzchnią. Potrafi wytrzymać duże obciążenia. Zgodnie z jego różnymi typami i strukturami, może wytrzymać obciążenie promieniowe, osiowe lub połączone obciążenie równoczesnego istnienia promieniowego i osiowego. Ze względu na materiał kompozytowy nakładany na zewnętrzną powierzchnię pierścienia wewnętrznego, łożysko może być samosmarujące podczas pracy.

Łożysko ślizgowe sferyczne promieniowe INA GE25ES-2RS Łożysko

Główne wymiary 25 × 42 × 20 mm
Waga 0,12 kg
Podstawowa obciążalność dynamiczna-C 48 kN
Podstawowa ocena obciążenia statycznego-Co 240 kN
Ograniczenie obciążenia zmęczeniowego-Pu 0 kN
Prędkość odniesienia 0 r / min
Ograniczenie prędkości 0 r / min

Łożysko ślizgowe przegubowe Łożysko INA GE25ES-2RS są znormalizowanymi, gotowymi do montażu elementami mechanicznymi, które umożliwiają wielokierunkowe ruchy wahliwe. Pierścień wewnętrzny ma sferyczną wypukłą średnicę zewnętrzną, podczas gdy pierścień zewnętrzny ma odpowiednio wklęsłą średnicę wewnętrzną. Siły działające na łożysko mogą być statyczne lub mogą wystąpić, gdy łożysko wykonuje oscylacyjne lub powtarzające się ruchy pochylania i obrotu przy stosunkowo niskich prędkościach.

Struktura promieniowych sferycznych łożysk ślizgowych

Łożysko ślizgowe poprzeczne promieniowe INA GE25ES-2RS Łożysko

Łożyska ślizgowe kuliste promieniowe zawierają pierścienie wewnętrzne i zewnętrzne ze ślizgowymi powierzchniami stykowymi ze stali / stali lub stali / brązu i są smarowane przez pierścień wewnętrzny i zewnętrzny.
Łożyska są szczególnie odpowiednie dla obciążeń przemiennych o naprężeniach udarowych i udarowych i wspomagają małe obciążenia osiowe w obu kierunkach.

XRB jest producentem łożysk, eksporterem, dostawcą w Chinach, może dostarczać łożysko INA GE25ES-2RS, nasze łożyska ślizgowe o dużej liczbie promieniowych mogą zaspokoić Twoje potrzeby w dobrej jakości i szybkiej dostawie, również można znaleźć łożysko IKO GE25ES-2RS, inne typy i marki łożyska przegubowe i łożysko kulkowe. tak jak NSK, FAG, NTN, NKE, ZWZ, TIMKEN. Zaakceptowaliśmy DHL, FEDEX, TNT express dla małych zamówień i zamówień próbek, również transport By AIR lub By Sea, pociągiem są dostępne. Mamy pewność, że możemy dostarczyć wysokiej jakości łożysko GE25ES-2RS do twojego biura po raz pierwszy.

Szczegóły kontaktu
Liaocheng Explorer Bearing Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +8615192175575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)