Producent łożysk kulkowych i wałeczkowych

Twoje niezawodne rozwiązania łożysk

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŁożyska ślizgowe zwykłe i końcówki drążków

Stalowe łożyska ślizgowe i kuliste ze stali chromowej dla rolnictwa

otrzymaliśmy i zainstalowaliśmy łożyska, nie jestem metalurgiem, jednak obok siebie łożysko wygląda tak samo dobrze jak łożysko Koyo.

—— Frank Summa

Zamówiłem 6204-2RS, 10 000 sztuk z fabryki w zeszłym miesiącu, jego miłe doświadczenie, 6204 to nasze regularne zapotrzebowanie na łożysko, w przyszłym miesiącu zamówię 6204,6204 sztuk.

—— Wilson.SH

dzięki za twoje jakościowe łożyska, możesz zaoszczędzić nasz koszt za 50% niż kiedykolwiek wcześniej, mam nadzieję, że Twoja firma będzie mogła produkować lepsze łożyska w przyszłości.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Stalowe łożyska ślizgowe i kuliste ze stali chromowej dla rolnictwa

Chiny Stalowe łożyska ślizgowe i kuliste ze stali chromowej dla rolnictwa dostawca
Stalowe łożyska ślizgowe i kuliste ze stali chromowej dla rolnictwa dostawca Stalowe łożyska ślizgowe i kuliste ze stali chromowej dla rolnictwa dostawca

Duży Obraz :  Stalowe łożyska ślizgowe i kuliste ze stali chromowej dla rolnictwa

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: NIEMCY
Nazwa handlowa: INA
Orzecznictwo: ISO9001/TS16949
Numer modelu: SAL60TXE-2LS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pojedyncze pudełko, a następnie umieścić w pudełku kartonowym lub drewnianym
Czas dostawy: 5 dni po potwierdzeniu
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply: 2000 sztuk/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wymiar: 60 × 137 × 44 mm Waga: 6,25 kg
Przeznaczenie: SAL60TXE-2LS Smarowanie: Smarowanie olejem
Rolling Element: Bez toczących się elementów Funkcja: duże obciążenia statyczne
materiał: Stal chromowana Uszczelki: Uszczelki gumowe
High Light:

metric rod end bearings

,

threaded rod end bearings

Sferyczne łożysko ślizgowe SAL60TXE-2LS Końcówki drążka z gwintem zewnętrznym stosowane w rolnictwie

Sferyczne łożysko ślizgowe SAL60TXE-2LS Końcówki drążka z gwintem zewnętrznym to rodzaj konstrukcji nośnej. Ale tego rodzaju łożyska różnią się w zależności od typu łożysk tocznych, które wskazaliśmy. Sferyczne łożysko ślizgowe SAL60TXE-2LS Końcówki drążka z gwintem zewnętrznym nie są łożyskami tocznymi, które nie mają klatki, stalowych kulek ani rolek. Jego wymiary to 60 × 137 × 44 mm, waga 6,25 kg, materiał jest wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej i jest hartowany w całości. łożyska mają pierścień wewnętrzny i zewnętrzny, otwór smarowania i rowek. może być otwartą konstrukcją, a także może być uszczelką z podwójną wargą lub potrójną wargą o dużej wytrzymałości.

Sferyczne łożysko ślizgowe SAL60TXE-2LS Końcówki drążka z gwintem zewnętrznym są jednym z łożysk tego rodzaju, ale nie łożyskami tocznymi, dlatego nie jest to normalne łożysko, ten rodzaj łożyska nie ma klatki ani elementów tocznych, pracują one przez przesuwając się między pierścieniem wewnętrznym a pierścieniem zewnętrznym, łożysko ślizgowe kuliste ma dwie różne kształty, otwarte i uszczelki. a także podzielona na radialne łożyska ślizgowe przegubowe, bezobsługowe łożyska ślizgowe przegubowe, kulkowe łożyska ślizgowe przegubowe, sferyczne łożyska ślizgowe wzdłużne i łożysko walcowe. łożyska ślizgowe sferyczne nie są powszechnie stosowane jako pozostałe łożyska toczne, ale muszą być najczęściej stosowanym łożyskiem ślizgowym na rynku.

Sferyczne łożysko ślizgowe SAL60TXE-2LS Końcówka drążka z gwintem zewnętrznym

Główne wymiary 60 × 137 × 44 mm
Waga 6,25 kg
Podstawowa obciążalność dynamiczna-C 695 kN
Podstawowa ocena obciążenia statycznego-Co 360 kN
Ograniczenie obciążenia zmęczeniowego-Pu 0 kN
Prędkość odniesienia 0 r / min
Ograniczenie prędkości 0 r / min

Nawet jeśli instalacja jest niewłaściwie umieszczona, może działać normalnie. Dlatego łożyska sferyczne SAL60TXE-2LS Końcówki drążka z gwintem zewnętrznym są szeroko stosowane do ruchów oscylacyjnych, ruchów przechylających i ruchów obrotowych przy niższych prędkościach. Łożyska ślizgowe przegubowe i końcówki prętów mają różnorodne wzory i mają różne kombinacje ślizgowych powierzchni stykowych. Każdy projekt i kombinacja ma unikalne właściwości, które czynią go szczególnie przydatnym w niektórych zastosowaniach.

Łożyska ślizgowe kulkowe promieniowe

Łożyska ślizgowe kuliste promieniowe zawierają pierścienie wewnętrzne i zewnętrzne ze ślizgowymi powierzchniami stykowymi ze stali / stali lub stali / brązu i są smarowane przez pierścień wewnętrzny i zewnętrzny.
Łożyska są szczególnie odpowiednie dla obciążeń przemiennych o naprężeniach udarowych i udarowych i wspomagają małe obciążenia osiowe w obu kierunkach.

Łożyska ślizgowe kuliste skośne

Łożyska ślizgowe kuliste skośne zawierają pierścienie wewnętrzne i zewnętrzne ze stalowo-stalowymi przesuwnymi powierzchniami stykowymi. Przenoszą ruch i obciążenia o niskim poziomie momentów, a tym samym utrzymują naprężenia zginające z sąsiedniej struktury.

Łożyska ślizgowe osiowe osiowe

Łożyska ślizgowe osiowe osiowe obejmują umiejscowienie wałków i podkładki ustalające obudowy ze stalowo-stalowymi powierzchniami ślizgowymi, mogą podtrzymywać siły osiowe i przenosić siły nośne o niskich poziomach momentów do sąsiedniej konstrukcji.

Sferyczne łożysko ślizgowe SAL60TXE-2LS Końcówka drążka z gwintem zewnętrznym

Te końce prętów zawierają obudowę z integralnym trzpieniem i sferycznym łożyskiem ślizgowym wymagającym konserwacji. Mogą one oddziaływać na siły promieniowe w kierunku rozciągania lub ściskania, jak również na ruchy i siły przenoszące na niskich poziomach momentu i są odpowiednie dla naprzemiennych obciążeń promieniowych i, w pewnych warunkach, obciążeń jednostronnych.

XRB jest producentem, eksporterem, dostawcą łożysk kulkowych w Chinach, może dostarczać sferyczne łożysko ślizgowe SAL60TXE-2LS Końcówki drążka z gwintem zewnętrznym, nasza duża ilość łożysk ślizgowych sferycznych łożysk ślizgowych może spełnić Twoje potrzeby z dobrą jakością i szybką dostawą, również możesz znaleźć Sferyczne łożysko ślizgowe SAL60TXE-2LS Końcówki drążka z gwintem zewnętrznym, inne łożyska sferyczne i kulkowe marki oraz końcówka drążka kierowniczego. tak jak NSK, FAG, NTN, NKE, ZWZ, TIMKEN. Zaakceptowaliśmy DHL, FEDEX, TNT express dla małych zamówień i zamówień próbek, również transport By AIR lub By Sea, pociągiem są dostępne. Jesteśmy pewni, że możemy wysyłać wysokiej jakości sferyczne łożysko SAL60TXE-2LS Rod Ends z gwintem męskim do twoje biuro po raz pierwszy.

Szczegóły kontaktu
Liaocheng Explorer Bearing Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +8615192175575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)