Producent łożysk kulkowych i wałeczkowych

Twoje niezawodne rozwiązania łożysk

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŁożyska ślizgowe zwykłe i końcówki drążków

Łożysko promieniowe GE40ES-2RS, łożyska prętów gwintowanych do przenoszenia materiałów

otrzymaliśmy i zainstalowaliśmy łożyska, nie jestem metalurgiem, jednak obok siebie łożysko wygląda tak samo dobrze jak łożysko Koyo.

—— Frank Summa

Zamówiłem 6204-2RS, 10 000 sztuk z fabryki w zeszłym miesiącu, jego miłe doświadczenie, 6204 to nasze regularne zapotrzebowanie na łożysko, w przyszłym miesiącu zamówię 6204,6204 sztuk.

—— Wilson.SH

dzięki za twoje jakościowe łożyska, możesz zaoszczędzić nasz koszt za 50% niż kiedykolwiek wcześniej, mam nadzieję, że Twoja firma będzie mogła produkować lepsze łożyska w przyszłości.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Łożysko promieniowe GE40ES-2RS, łożyska prętów gwintowanych do przenoszenia materiałów

Chiny Łożysko promieniowe GE40ES-2RS, łożyska prętów gwintowanych do przenoszenia materiałów dostawca
Łożysko promieniowe GE40ES-2RS, łożyska prętów gwintowanych do przenoszenia materiałów dostawca Łożysko promieniowe GE40ES-2RS, łożyska prętów gwintowanych do przenoszenia materiałów dostawca Łożysko promieniowe GE40ES-2RS, łożyska prętów gwintowanych do przenoszenia materiałów dostawca

Duży Obraz :  Łożysko promieniowe GE40ES-2RS, łożyska prętów gwintowanych do przenoszenia materiałów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: NIEMCY
Nazwa handlowa: INA
Orzecznictwo: ISO9001/TS16949
Numer modelu: GE40ES-2RS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pojedyncze pudełko, a następnie umieścić w pudełku kartonowym lub drewnianym
Czas dostawy: 5 dni po potwierdzeniu
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply: 2000 sztuk/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wymiar: 40 × 62 × 28 mm Waga: 0,32 kg
Klatka szybowa: Bez klatki Smarowanie: Smarowanie olejem
Rolling Element: Bez toczących się elementów Funkcja: Duże obciążenia statyczne
materiał: Stal chromowana Przeznaczenie: GE40ES-2RS
High Light:

radial spherical plain bearings

,

threaded rod end bearings

Łożysko kulkowe zwykłe promieniowe Łożysko INA GE40ES-2RS jest rodzajem konstrukcji łożyska. Ale tego rodzaju łożyska różnią się w zależności od typu łożysk tocznych, które wskazaliśmy. Sferyczne łożysko ślizgowe Łożysko INA GE40ES-2RS nie jest łożyskami tocznymi, które nie mają klatki, stalowych kulek ani rolek. Jego wymiar to 40 × 62 × 28mm, waga 0,32 kg, materiał jest wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej i hartowany w całości. łożyska mają pierścień wewnętrzny i zewnętrzny, otwór smarowania i rowek. może być otwartą konstrukcją, a także może być uszczelką z podwójną wargą lub potrójną wargą o dużej wytrzymałości.

Łożysko ślizgowe przegubowe INA GE40ES-2RS Łożyska wymagające konserwacji (stalowo-stalowe) mają zazwyczaj utwardzoną powierzchnię ślizgową na obu pierścieniach. powierzchnie są traktowane dwusiarczkiem molibdenu i fosforanem. ma właściwości odporności na zużycie i korozję. łożysko z tą kombinacją ślizgowej powierzchni styku wymaga regularnego dosmarowywania. Wysoka wytrzymałość ślizgowych powierzchni stykowych sprawia, że ​​łożyska te są szczególnie odpowiednie do układów łożyskowania, w których muszą być umieszczone duże obciążenia o naprzemiennym kierunku, obciążeniach udarowych lub dużych obciążeniach statycznych.

Łożyska ślizgowe poprzeczne promieniowe GE40ES-2RS

Główne wymiary 40 × 62 × 28 mm
Waga 0,32 kg
Podstawowa obciążalność dynamiczna-C 100 kN
Podstawowa ocena obciążenia statycznego-Co 500 kN
Ograniczenie obciążenia zmęczeniowego-Pu 0 kN
Prędkość odniesienia 0 r / min
Ograniczenie prędkości 0 r / min

Łożysko ślizgowe poprzeczne promieniowe INA GE40ES-2RS Łożysko

Łożyska ślizgowe kuliste promieniowe zawierają pierścienie wewnętrzne i zewnętrzne ze ślizgowymi powierzchniami stykowymi ze stali / stali lub stali / brązu i są smarowane przez pierścień wewnętrzny i zewnętrzny.
Łożyska są szczególnie odpowiednie dla obciążeń przemiennych o naprężeniach udarowych i udarowych i wspomagają małe obciążenia osiowe w obu kierunkach.

Łożyska ślizgowe kuliste skośne

Łożyska ślizgowe kuliste skośne zawierają pierścienie wewnętrzne i zewnętrzne ze stalowo-stalowymi przesuwnymi powierzchniami stykowymi. Przenoszą ruch i obciążenia o niskim poziomie momentów, a tym samym utrzymują naprężenia zginające z sąsiedniej struktury.

Łożyska ślizgowe osiowe osiowe

Łożyska ślizgowe osiowe osiowe obejmują umiejscowienie wałków i podkładki ustalające obudowy ze stalowo-stalowymi powierzchniami ślizgowymi, mogą podtrzymywać siły osiowe i przenosić siły nośne o niskich poziomach momentów do sąsiedniej konstrukcji.

W przypadku większości zastosowań, łożysko ślizgowe kulkowe zwykłe INA GE40ES-2RS Łożysko ze standardowej stali łożyskowej wymagającej konserwacji jest doskonałym wyborem. Jednak w trudnych warunkach pracy preferowane mogą być EASIEROWE bezobsługowe łożyska ślizgowe ze stali nierdzewnej. Bezobsługowe łożyska i wszystkie łożyska pracujące w silnie zanieczyszczonym środowisku powinny być wyposażone w wytrzymałe uszczelnienie stykowe EASIER LS o potrójnej warstwie. Długi okres użytkowania, łożysko ślizgowe przegubowe INA GE40ES-2RS Łożysko jest wystarczająco wszechstronne, aby można było go stosować w różnych warunkach aplikacje obejmujące prawie wszystkie sektory przemysłu, w tym:

• Rolnictwo

• Budowa

• Wózki widłowe

• Obsługa materiałów

• Metale

• Górnictwo

• Szyny kolejowe

• Samochody ciężarowe

• Energia wiatrowa

XRB jest producentem łożysk, eksporterem, dostawcą w Chinach, może dostarczać łożysko INA GE40ES-2RS, Nasze łożysko ślizgowe o dużej liczbie promieniowych może zaspokoić Twoje potrzeby, zapewniając dobrą jakość i szybką dostawę. Można również znaleźć łożysko IKO GE40ES-2RS, inne typy i marki łożyska przegubowe i łożysko kulkowe. tak jak NSK, FAG, NTN, NKE, ZWZ, TIMKEN. Zaakceptowaliśmy DHL, FEDEX, TNT express w celu zamówienia małych zamówień i próbek, również transport By AIR lub By Sea, pociągiem są dostępne. Mamy pewność, że możemy dostarczyć wysokiej jakości INA GE40ES-2RS do twojego biura po raz pierwszy.

Szczegóły kontaktu
Liaocheng Explorer Bearing Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +8615192175575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)