Producent łożysk kulkowych i wałeczkowych

Twoje niezawodne rozwiązania łożysk

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŁożysko baryłkowe

Precyzyjne łożyska baryłkowe z łożyskiem kulkowym z gumowymi uszczelkami o długim czasie życia

otrzymaliśmy i zainstalowaliśmy łożyska, nie jestem metalurgiem, jednak obok siebie łożysko wygląda tak samo dobrze jak łożysko Koyo.

—— Frank Summa

Zamówiłem 6204-2RS, 10 000 sztuk z fabryki w zeszłym miesiącu, jego miłe doświadczenie, 6204 to nasze regularne zapotrzebowanie na łożysko, w przyszłym miesiącu zamówię 6204,6204 sztuk.

—— Wilson.SH

dzięki za twoje jakościowe łożyska, możesz zaoszczędzić nasz koszt za 50% niż kiedykolwiek wcześniej, mam nadzieję, że Twoja firma będzie mogła produkować lepsze łożyska w przyszłości.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Precyzyjne łożyska baryłkowe z łożyskiem kulkowym z gumowymi uszczelkami o długim czasie życia

Chiny Precyzyjne łożyska baryłkowe z łożyskiem kulkowym z gumowymi uszczelkami o długim czasie życia dostawca
Precyzyjne łożyska baryłkowe z łożyskiem kulkowym z gumowymi uszczelkami o długim czasie życia dostawca Precyzyjne łożyska baryłkowe z łożyskiem kulkowym z gumowymi uszczelkami o długim czasie życia dostawca Precyzyjne łożyska baryłkowe z łożyskiem kulkowym z gumowymi uszczelkami o długim czasie życia dostawca

Duży Obraz :  Precyzyjne łożyska baryłkowe z łożyskiem kulkowym z gumowymi uszczelkami o długim czasie życia

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Niemcy
Nazwa handlowa: FAG
Orzecznictwo: ISO9001/TS16949
Numer modelu: 22222

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pojedyncze pudełko, a następnie umieścić w pudełku kartonowym lub drewnianym
Czas dostawy: 5 dni po potwierdzeniu
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 200 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Przeznaczenie: FAG 22222-E1A-M Wymiar: 110 × 200 × 53 mm
Waga: 7 kg Klatka szybowa: Mosiądz lub tłoczona stal
Cleance: Normalny lub C3 Uszczelki: Dwurzędowe uszczelki gumowe
Smarowanie: Wypełniony do 25 do 45% smarem LGEP 2 aplikacji: Przenośnik rolkowy
High Light:

spherical ball bearing

,

spherical thrust bearing

Łożyska baryłkowe Łożysko FAG 22222 jest rodzajem konstrukcji łożyska baryłkowego. Właściwie sferyczne łożysko wałeczkowe zwane również samonastawnymi łożyskami wałeczkowymi, więc można je nazwać samonastawnym łożyskiem tocznym FAG 22222 Łożysko, jego wymiar wynosi 110 × 200 × 53 mm. ma inny wymiar i nieco inną konstrukcję z normalnym łożyskiem NSK 22222CDE4 ze stali chromowanej. Ich Klatka może być E / CC / CA, taka klatka z mosiądzu lub z tłoczonej stali. Faza uszczelnionych łożysk baryłkowych jest taka sama przy normalnej konstrukcji. ma rowek smarujący i trzy otwory smarowe na pierścieniu zewnętrznym.

Sferyczne łożysko wałeczkowe FAG 22222 Łożysko składa się z metalowego pierścienia zewnętrznego, pierścienia ustalającego, gumowej wargi uszczelniającej, przedłużonego pierścienia ustalającego, zewnętrznego pierścienia wargowego, przy krawędzi jednej strony metalowego pierścienia zewnętrznego jest połączony z pierścieniem ustalającym, z drugiej strony krawędzi metalowego pierścienia zewnętrznego jest połączony z przedłużonym pierścieniem ustalającym, zewnętrzna krawędź pierścienia jest połączona z zewnętrznym obrzeżem wargi, istnieje wiele gumowych warg uszczelniających na wewnętrznej powierzchni metalowego pierścienia zewnętrznego, pierścień uszczelniający zamocowany w zewnętrznym pierścieniu uszczelnionego łożyska baryłkowe, może stanowić samonastawną konstrukcję nośną z pierścieniem uszczelniającym pierścienia wewnętrznego łożysk. Do uszczelnionych łożysk baryłkowych, w szczególności do zewnętrznego pierścienia łożysk, które mają względne obrotowe przesunięcie samonastawnego środka łożyska.

Uszczelnione łożyska baryłkowe jako nowa konstrukcja dwurzędowych samonastawnych łożysk tocznych, wielu producentów łożysk górnych R & D i produkcja tego rodzaju łożysk, moim zdaniem, producent łożysk europejskich producentów uszczelnione łożyska baryłkowe i eksplorować rynek na pierwszym. a następnie inni producenci, tacy jak Japonia, Chiny produkujący to łożysko, podobnie jak EASIER, nauczyli się łożyska SKF tak jak inne Chiny producent łożysk.

Łożysko baryłkowe FAG 22222 Łożysko

Główne wymiary 110 × 200 × 53 mm
Waga 7 kg
Podstawowa obciążalność dynamiczna-C 572 kN
Podstawowa ocena obciążenia statycznego-Co 670 kN
Ograniczenie obciążenia zmęczeniowego-Pu 63 kN
Prędkość odniesienia 3000 r / min
Ograniczenie prędkości 4000 r / min

Łożysko baryłkowe łożysko FAG 22222 ma dwa rzędy rolek, wspólną spulchnioną bieżnię pierścienia zewnętrznego i dwie bieżnie pierścienia wewnętrznego nachylone pod kątem do osi łożyska. Punkt środkowy kuli w bieżni pierścienia zewnętrznego znajduje się na osi łożyska. Dlatego też łożyska są samonastawne i niewrażliwe na niewspółosiowość wału względem obudowy, co może być spowodowane, na przykład, ugięciem wału. Łożyska baryłkowe z łożyskiem kulkowym są przeznaczone do przenoszenia dużych obciążeń promieniowych, jak również ciężkich obciążeń osiowych w obu kierunkach.

Sferyczne łożysko wałeczkowe FAG 22222 Użytkownik końcowy łożyska i dostawca chcą wiedzieć więcej o jakości łożysk baryłkowych, a teraz pozwolę sobie porozmawiać o tym, jak wyprodukować wysokiej jakości uszczelnione łożyska baryłkowe, po pierwsze, materiał jest pierwszym czynnikiem jakość, więc wysokiej jakości łożyska muszą wybrać wysokiej jakości stal chromowaną, a następnie zaawansowaną technologię i zaawansowane urządzenia do tokarki, obróbki cieplnej i szlifowania, a obróbka cieplna jest najważniejszym czynnikiem wysokiej jakości, a także z super szlifującymi wałkami i prasowana stalowa klatka, może zmontować najwyższej jakości uszczelnione łożysko baryłkowe.

Sferyczne łożysko walcowe FAG 22222 Łożysko należy smarować, aby działało stabilnie i utrzymywać gładkość toczenia między bieżnią a rolkami i koszykiem, co zmniejszy tarcie metali, smarowanie może również utrzymać powierzchnie sferycznego wałka przeciw korozji, jak wybrać właściwe smarowanie, to bardzo ważna praca, pomówmy o tym.

Zastosowanie łożyska baryłkowego FAG 22222 Łożysko

• Windy, schody ruchome
• Silniki elektryczne
• Sprzęt górniczy i budowlany
• Maszyny płynne
• Maszyny przemysłu morskiego
• Maszyny do przetwarzania żywności
• Sprzęt do produkcji stali
• Przenośniki
• Dźwigi

XRB jest producentem łożysk, eksporterem, dostawcą w Chinach, może dostarczyć łożysko FAG 22222, nasze duże ilości łożysk baryłkowych FAG Stock może zaspokoić twoje potrzeby z dobrą jakością i szybką dostawą, również możesz znaleźć NSK 22222 CDE4 Łożysko, drugi typ i marka Łożysko baryłkowe. tak jak KOYO, NTN, NKE, ZWZ, TIMKEN, prosimy o kontakt z nami.

Szczegóły kontaktu
Liaocheng Explorer Bearing Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +8615192175575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)