Producent łożysk kulkowych i wałeczkowych

Twoje niezawodne rozwiązania łożysk

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŁożysko baryłkowe

Stalowe dwurzędowe łożyska baryłkowe z toczonymi łożyskami kulkowymi do walcowni

otrzymaliśmy i zainstalowaliśmy łożyska, nie jestem metalurgiem, jednak obok siebie łożysko wygląda tak samo dobrze jak łożysko Koyo.

—— Frank Summa

Zamówiłem 6204-2RS, 10 000 sztuk z fabryki w zeszłym miesiącu, jego miłe doświadczenie, 6204 to nasze regularne zapotrzebowanie na łożysko, w przyszłym miesiącu zamówię 6204,6204 sztuk.

—— Wilson.SH

dzięki za twoje jakościowe łożyska, możesz zaoszczędzić nasz koszt za 50% niż kiedykolwiek wcześniej, mam nadzieję, że Twoja firma będzie mogła produkować lepsze łożyska w przyszłości.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Stalowe dwurzędowe łożyska baryłkowe z toczonymi łożyskami kulkowymi do walcowni

Chiny Stalowe dwurzędowe łożyska baryłkowe z toczonymi łożyskami kulkowymi do walcowni dostawca
Stalowe dwurzędowe łożyska baryłkowe z toczonymi łożyskami kulkowymi do walcowni dostawca Stalowe dwurzędowe łożyska baryłkowe z toczonymi łożyskami kulkowymi do walcowni dostawca Stalowe dwurzędowe łożyska baryłkowe z toczonymi łożyskami kulkowymi do walcowni dostawca

Duży Obraz :  Stalowe dwurzędowe łożyska baryłkowe z toczonymi łożyskami kulkowymi do walcowni

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Niemcy
Nazwa handlowa: FAG
Orzecznictwo: ISO9001/TS16949
Numer modelu: 22214-E1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pojedyncze pudełko, a następnie umieścić w pudełku kartonowym lub drewnianym
Czas dostawy: 5 dni po potwierdzeniu
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 200 sztuk / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Przeznaczenie: FAG 22214-E1-XL Wymiar: 70 × 125 × 31 mm
Waga: 1,55 kg Klatka szybowa: Wciśnięta stal
Cleance: Normalny lub C3 Uszczelki: Otwórz
Smarowanie: Wypełniony do 25 do 45% smarem LGEP 2 aplikacji: Walcownia
High Light:

spherical ball bearing

,

spherical thrust bearing

Łożyska baryłkowe Łożysko FAG 22214-E1 jest rodzajem konstrukcji łożyska baryłkowego. Właściwie to łożysko baryłkowe zwane również samonastawnymi łożyskami wałeczkowymi, więc można je nazwać samonastawnym łożyskiem tocznym FAG 22214-E1 Łożysko, jego wymiar to 70 × 125 × 31 mm. ma inny wymiar i nieco inną konstrukcję z normalnym łożyskiem NSK 22214-EAE4 ze stali chromowanej. Ich Klatka może być E / CC / CA, taka klatka z mosiądzu lub z tłoczonej stali. Faza uszczelnionych łożysk baryłkowych jest taka sama przy normalnej konstrukcji. ma rowek smarujący i trzy otwory smarowe na pierścieniu zewnętrznym.

Sferyczne łożysko wałeczkowe FAG 22214-E1 Łożysko składa się z metalowego pierścienia zewnętrznego, pierścienia ustalającego, gumowej wargi uszczelniającej, przedłużonego pierścienia ustalającego, zewnętrznego pierścienia wargowego, na krawędzi jednej strony metalowego pierścienia zewnętrznego jest połączony z pierścieniem ustalającym, z drugiej strony krawędź boczna metalowego pierścienia zewnętrznego jest połączona z przedłużonym pierścieniem ustalającym, zewnętrzna krawędź pierścienia jest połączona z zewnętrzną obręczową krawędzią, istnieje wiele gumowych warg uszczelniających na wewnętrznej powierzchni metalowego pierścienia zewnętrznego, pierścień uszczelniający zamocowany w zewnętrznym pierścieniu uszczelnionych łożysk baryłkowych może stanowić samonastawną konstrukcję nośną z pierścieniem uszczelniającym pierścienia wewnętrznego łożysk.

Łożysko baryłkowe Łożysko FAG 22214-E1
Główne wymiary 70 × 125 × 31 mm
Waga 1,55 kg
Podstawowa obciążalność dynamiczna-C 213 kN
Podstawowa ocena obciążenia statycznego-Co 228 kN
Ograniczenie obciążenia zmęczeniowego-Pu 25,5 kN
Prędkość odniesienia 5000 r / min
Ograniczenie prędkości 6700 r / min

Łożysko sferyczne łożysko FAG 22214-E1 ma dwa rzędy rolek, wspólną bieżnię z zewnętrznym pierścieniem zewnętrznym i dwie bieżnie pierścienia wewnętrznego nachylone pod kątem do osi łożyska. Punkt środkowy kuli w bieżni pierścienia zewnętrznego znajduje się na osi łożyska. Dlatego też łożyska są samonastawne i niewrażliwe na niewspółosiowość wału względem obudowy, co może być spowodowane, na przykład, ugięciem wału. Łożyska baryłkowe z łożyskiem kulkowym są przeznaczone do przenoszenia dużych obciążeń promieniowych, jak również ciężkich obciążeń osiowych w obu kierunkach.

Teoretycznie rzecz biorąc łożysko baryłkowe 22214 Łożysko może być wykonane z materiału ceramicznego, ale jego bardzo wysoki koszt i mniejsze zapotrzebowanie rynku, więc nie mówimy o tym rodzaju materiału o sferycznym łożysku wałeczkowym.

Bieżnia łożyska baryłkowego łożyska FAG 22214-E1 ma cechę radianową, a także duże i szerokie rozmiary, a więc jest bardzo trudna w obróbce, a następnie innych rodzajów łożysk, XRB dostarczy konfigurację optymalizacji dla danego zastosowania, na przykład wybór wielkości, klatka dla warunków pracy, smarowania, uszczelek i więcej szczegółów, zawsze dajemy naszym cennym klientom najlepsze rozwiązanie łożyska.

Sferyczne łożysko walcowe FAG 22214-E1 Łożysko należy smarować, aby działało stabilnie i utrzymywać gładkie walcowanie między bieżnią a rolkami i koszykiem, co zmniejszy tarcie metali, smarowanie może również utrzymać powierzchnie Łożysko baryłkowe przeciw korozji, jak wybrać właściwe smarowanie, to bardzo ważna praca, porozmawiajmy o tym.

Łożysko baryłkowe FAG 22214-E1 Łożysko ma tyle marki i klasy smaru, olejów i innych materiałów, więc bardzo ważne jest dobranie odpowiedniej metody smarowania, zgodnie z warunkami pracy łożyska przegubowego, na przykład prędkość lub temperatura pracy, a aplikacje wpływają również na proces wyboru, taki jak wibracje i zapotrzebowanie na obciążenie.

XRB jest chińskim producentem łożysk, eksporterem, dostawcą, może dostarczyć łożysko FAG 22214-E1, nasze duże ilości łożysk baryłkowych FAG Stock może spełnić Twoje potrzeby z dobrą jakością i szybką dostawą, można również znaleźć łożysko NSK 22214 EAE4, drugie typ i marka Łożysko baryłkowe. tak jak KOYO, NTN, NKE, ZWZ, TIMKEN, prosimy o kontakt z nami.

Szczegóły kontaktu
Liaocheng Explorer Bearing Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +8615192175575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)