Producent łożysk kulkowych i wałeczkowych

Twoje niezawodne rozwiązania łożysk

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyCylindryczne łożysko wałeczkowe

170 × 310 × 52mm Łożyska wałeczkowe ze stali chromowej NSK NU234 do wciągników napędów przekładni

otrzymaliśmy i zainstalowaliśmy łożyska, nie jestem metalurgiem, jednak obok siebie łożysko wygląda tak samo dobrze jak łożysko Koyo.

—— Frank Summa

Zamówiłem 6204-2RS, 10 000 sztuk z fabryki w zeszłym miesiącu, jego miłe doświadczenie, 6204 to nasze regularne zapotrzebowanie na łożysko, w przyszłym miesiącu zamówię 6204,6204 sztuk.

—— Wilson.SH

dzięki za twoje jakościowe łożyska, możesz zaoszczędzić nasz koszt za 50% niż kiedykolwiek wcześniej, mam nadzieję, że Twoja firma będzie mogła produkować lepsze łożyska w przyszłości.

—— Jan

Im Online Czat teraz

170 × 310 × 52mm Łożyska wałeczkowe ze stali chromowej NSK NU234 do wciągników napędów przekładni

Chiny 170 × 310 × 52mm Łożyska wałeczkowe ze stali chromowej NSK NU234 do wciągników napędów przekładni dostawca
170 × 310 × 52mm Łożyska wałeczkowe ze stali chromowej NSK NU234 do wciągników napędów przekładni dostawca 170 × 310 × 52mm Łożyska wałeczkowe ze stali chromowej NSK NU234 do wciągników napędów przekładni dostawca 170 × 310 × 52mm Łożyska wałeczkowe ze stali chromowej NSK NU234 do wciągników napędów przekładni dostawca

Duży Obraz :  170 × 310 × 52mm Łożyska wałeczkowe ze stali chromowej NSK NU234 do wciągników napędów przekładni

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Japonia
Nazwa handlowa: NSK
Orzecznictwo: ISO9001/TS16949
Numer modelu: NU234 EM

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pojedyncze pudełko, a następnie umieścić w pudełku kartonowym lub drewnianym
Czas dostawy: 5 dni po potwierdzeniu
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply: 2000 sztuk/miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Przeznaczenie: NU234EM Wymiar: 170 × 310 × 52 mm
Waga: 18 kg Klatka szybowa: Brass Cage
Pakiet: Karton i drewniana obudowa Rolling Element: Walce stalowe
Rząd rolek: Jeden rząd Ścięcie: To samo z Origin
High Light:

single row cylindrical roller bearings

,

cylindrical thrust bearing

Łożysko walcowe jednorzędowe Łożysko NSK NU234 jest jednym z rodzajów łożysk walcowych. Jego wymiary to 170 × 310 × 52mm, waga to 18kg, materiał jest wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej, ten projekt można rozdzielić. pierścień łożyska z rolkami i zespołem koszy może być oddzielony od drugiego pierścienia, jednorzędowe łożyska walcowe nie tylko serii NU, ale także konstrukcja N, NJ, NUP, łożysko NSK NU234 ma dwa nierozłączne kołnierze na pierścieniu zewnętrznym i nie kołnierze na pierścieniu zewnętrznym. ten rodzaj łożyska może przystosować osiowe przemieszczenie wału względem obudowy w obydwu kierunkach.

Łożyska walcowe z serii N, NU

Łożyska walcowe serii N nie mają kołnierza na pierścieniu zewnętrznym i kołnierza podwójnego na pierścieniu wewnętrznym. Taka konstrukcja Umożliwia przemieszczenie wału w stosunku do obudowy łożyska w obu kierunkach osiowych.

Łożyska walcowe walcowe serii NU mają kołnierz po obu stronach pierścienia zewnętrznego, bez kołnierza na pierścieniu wewnętrznym, umożliwiają również ruch wału względem obudowy w obu kierunkach osiowych, dzięki czemu konstrukcja ta może być stosowana jako łożysko swobodne

Łożyska walcowe walcowe NJ, NF

Łożyska walcowe serii NJ mają żebra po obu stronach pierścienia zewnętrznego i pojedynczy kołnierz po jednej stronie pierścienia wewnętrznego. Jest odporny na pewien stopień jednostronnego obciążenia osiowego.

Łożyska walcowe z serii NF mają pojedynczy kołnierz po jednej stronie pierścienia zewnętrznego, podwójny kołnierz na pierścieniu wewnętrznym, mogą przenosić pewien stopień obciążenia osiowego w pewnym stopniu. Dlatego ten typ konstrukcji nadaje się do zastosowania jako jednoosiowe osiowe łożysko ustalające

Seria NUP, NFP

Łożyska walcowe walcowe serii NUP mają kołnierz po obu stronach pierścienia zewnętrznego i jeden stały kołnierz po jednej stronie pierścienia wewnętrznego, a po drugiej stronie są oddzielne luźne żebra .może on wytrzymać obciążenie osiowe w pewnym stopniu dwukierunkowym.

Łożysko NSK NU234 jednorzędowe
Główne wymiary 170 × 310 × 52 mm
Waga 18 kg
Podstawowa obciążalność dynamiczna-C 695 kN
Podstawowa ocena obciążenia statycznego-Co 175 kN
Ograniczenie obciążenia zmęczeniowego-Pu 85 kN
Prędkość odniesienia 2200 r / min
Ograniczenie prędkości 2400 r / min

Łożysko NSK NU234 jest cylindrycznym łożyskiem tocznym i jest powszechnie stosowane w wielu zastosowaniach, takich jak wrzeciono maszyny, zawiera pierścień wewnętrzny, pierścień zewnętrzny i klatkę stalowo-mosiężną i nylonową, cylindryczne
Łożyska walcowe mogą przenosić obciążenia promieniowe i osiowe w obu kierunkach, łożyska walcowe NSK
są szczególnie uniwersalne i są proste w konstrukcji, rozłączne, NSK NU234 łożysko odpowiednie dla wysokich i
Średnio wysoka wydajność, ale niskie koszty utrzymania. Jedna z największych marek łożysk najwyższej jakości, jakość
może zostać zatwierdzony przez rynek.

XRB jest producentem łożysk, eksporterem, dostawcą w Chinach, może dostarczyć łożysko NSK NU234, nasze łożysko walcowe jednorzędowe w dużych rozmiarach może zaspokoić Twoje potrzeby, z dobrą jakością i szybką dostawą, również możesz znaleźć łożysko FAG NU234, drugi typ i marka Cylindryczne łożysko rolkowe. tak jak NSK, FAG, NTN, NKE, ZWZ, TIMKEN. Zaakceptowaliśmy DHL, FEDEX, TNT express dla małych zamówień i zamówień próbek, również transport By AIR lub By Sea, pociągiem są wszystkie dostępne. Możemy mieć pewność, że możemy dostarczyć NSK NU234 wysokiej jakości łożyska do twojego biura po raz pierwszy.

Szczegóły kontaktu
Liaocheng Explorer Bearing Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +8615192175575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)