Producent łożysk kulkowych i wałeczkowych

Twoje niezawodne rozwiązania łożysk

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyŁożysko wałeczkowe wzdłużne

Łożysko wałeczkowe o wysokiej precyzji 110 × 230 × 73mm do ciężkich obrabiarek

otrzymaliśmy i zainstalowaliśmy łożyska, nie jestem metalurgiem, jednak obok siebie łożysko wygląda tak samo dobrze jak łożysko Koyo.

—— Frank Summa

Zamówiłem 6204-2RS, 10 000 sztuk z fabryki w zeszłym miesiącu, jego miłe doświadczenie, 6204 to nasze regularne zapotrzebowanie na łożysko, w przyszłym miesiącu zamówię 6204,6204 sztuk.

—— Wilson.SH

dzięki za twoje jakościowe łożyska, możesz zaoszczędzić nasz koszt za 50% niż kiedykolwiek wcześniej, mam nadzieję, że Twoja firma będzie mogła produkować lepsze łożyska w przyszłości.

—— Jan

Im Online Czat teraz

Łożysko wałeczkowe o wysokiej precyzji 110 × 230 × 73mm do ciężkich obrabiarek

Chiny Łożysko wałeczkowe o wysokiej precyzji 110 × 230 × 73mm do ciężkich obrabiarek dostawca
Łożysko wałeczkowe o wysokiej precyzji 110 × 230 × 73mm do ciężkich obrabiarek dostawca Łożysko wałeczkowe o wysokiej precyzji 110 × 230 × 73mm do ciężkich obrabiarek dostawca Łożysko wałeczkowe o wysokiej precyzji 110 × 230 × 73mm do ciężkich obrabiarek dostawca

Duży Obraz :  Łożysko wałeczkowe o wysokiej precyzji 110 × 230 × 73mm do ciężkich obrabiarek

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Japonia
Nazwa handlowa: NSK
Orzecznictwo: ISO9001/TS16949
Numer modelu: 29422E

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Pojedyncze pudełko, a następnie umieścić w pudełku kartonowym lub drewnianym
Czas dostawy: 5 dni po potwierdzeniu
Zasady płatności: L / C, T / T, Paypal, Western Union
Możliwość Supply: 500 szt miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Wymiar: 110 × 230 × 73 mm Waga: 15 kg
Klatka szybowa: Wciśnięta stal Smarowanie: Smarowanie olejem
Rolling Element: Walce stalowe Funkcja: Heavy Duty
typu: Łożysko oporowe walca sferycznego marki: NSK
High Light:

high speed thrust bearing

,

radial thrust bearing

Łożyska baryłkowe wzdłużne NSK 29422E Łożyska 110 × 230 × 73mm stosowane w ciężkich obrabiarkach

Łożysko walcowe z dużym obciążeniem NSK 29422E Łożysko to jeden rodzaj konstrukcji łożyska wałeczkowego wzdłużnego. Jego wymiary to 110 × 230 × 73mm, waga to 15 kg, materiał jest wykonany z wysokiej jakości stali chromowanej, ten projekt można rozdzielić. Pierścień łożyskowy z rolkami i zespołem koszy może być oddzielony od drugiego pierścienia, więc ten rodzaj łożyska jest taki sam w przypadku łożyska stożkowego jednorzędowego, jak również łożysk walcowych. ale sferyczne łożysko oporowe może przenosić dużą pojemność niż łożyska stożkowe.

Od wprowadzenia łożyska przegubowego z łożyskiem kulkowym w wersji E, łożyska NSK 29422E, uzyskano nową wiedzę na temat kinematyki łożysk, udoskonalono procesy produkcyjne i opracowano materiały o wyższej wydajności. Ta wiedza i potencjał został wykorzystany przy opracowywaniu nowej wersji łożysk wzdłużnych E1 typu FAG. Ze względu na jeszcze większą nośność osiową i niższą temperaturę łożyska, a także lepszą ochronę przed zużyciem, możliwe było dalsze zwiększenie bezpieczeństwa operacyjnego i opłacalności. Wersja E1 będzie stopniowo zastępować powszechnie stosowane łożyska kulkowe wzdłużne wersji E.

Łożysko walcowe sferyczne NSK 29422E

Główne wymiary 110 × 230 × 73 mm
Waga 15 kg
Podstawowa obciążalność dynamiczna-C 1180 kN
Podstawowa ocena obciążenia statycznego-Co 3000 kN
Ograniczenie obciążenia zmęczeniowego-Pu 325 kN
Prędkość odniesienia 1600 obr / min
Ograniczenie prędkości 2800 r / min

Łożysko baryłkowe wzdłużne NSK 29422E Łożysko ma sferyczne wewnętrzne i zewnętrzne pierścienie bieżne i sferyczne krążki, Łożyska baryłkowe wzdłużne bardzo dobrze nadają się do ciężkich zastosowań, z obciążeniami osiowymi lub połączonymi obciążeniami osiowymi i promieniowymi. Są one samonastawne i mogą pomieścić zarówno niskie, jak i duże prędkości. Ze względu na ich konstrukcję można ustawić różne stopnie sztywności. Łożyska baryłkowe wzdłużne NSK 29422E zostały zaprojektowane, aby uzyskać wysoką siłę ciągu przy niskim tarciu i ciągłym wyrównaniu wałków. Ten rodzaj łożyska jest idealny do warunków pracy.

Łożysko baryłkowe wzdłużne NSK 29422E Łożysko wykonane jest z wysokiej jakości stali chromowanej, tłoczonej z blachy stalowej i super-ściernych rolek, każdy wewnętrzny pierścień i zewnętrzny pierścień łożyska NSK 29422E mogą być wymieniane, dzięki czemu XRB (producent łożysk Chin) może wytwarzać bardzo wysokie Wysokiej jakości łożyska wałeczkowe dla swoich klientów, duże zapasy i zaawansowana produkcja łożysk mogą zaspokoić Twoje zapotrzebowanie na szybką dostawę i wysoką jakość. Łożyska walcowe wzdłużne mogą być prasowane ze stali klatkowej i klatki mosiężnej w zależności od konkretnych zastosowań.

Zastosowanie łożysk baryłkowych wzdłużnych

- Ciężkie obrabiarki

- Przekładnia okrętowa o dużej mocy

- Wiertnica wiertnicza

- Silnik pionowy

- Maszyny do produkcji stali

- Hydroelektryczny generator

- Wyślij wał napędowy

- Dźwig wieżowy

- Wytłaczarka

XRB jest producentem łożysk, eksporterem, dostawcą w Chinach, może dostarczyć łożysko NSK 29422E, Nasza duża ilość Łożysko wału kulistego wzdłużne może spełnić Twoje potrzeby w dobrej jakości i szybkiej dostawie, Można również znaleźć łożysko FAG 29422-E1, inne typy i markowe łożysko wałeczkowe. podobnie jak FAG, NTN, NKE, ZWZ, NACHI, TIMKEN. Zaakceptowaliśmy DHL, FEDEX, TNT express dla małych zamówień i zamówień próbek, również transport By AIR lub By Sea, Pociągiem są wszystkie dostępne. W związku z tym możemy wysłać wysokiej jakości NSK 29422E do twojego biura po raz pierwszy.

Szczegóły kontaktu
Liaocheng Explorer Bearing Manufacturing Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Wu

Tel: +8615192175575

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)